درباره ما

نگاهی تازه به سئو با وبفاپلاس

اگر به دنبال آموزش و خدمات سئو هستید، احتمالا فضای وب فارسی را زیر و رو کرده اید و به آموزش هایی رسیدید که عمدتا تئوری و کلی گویی هستند.

آموزش هایی که صرفا در قالب متن بوده و شما را به درک درستی از مفاهیم سئو نمی رساند.

وبفاپلاس نگاهی تازه به سئو دارد.

شما در وبفاپلاس نه به صورت تئوری، بلکه به طور عملی، کاربردی و پروژه محور سئو را یاد می گیرید. آموزش هایی که شاید باید برای بدست آوردنشان باید میلیونی هزینه کنید.

هدف وبفاپلاس شناخت سئو و آموزش آن به صورتی است که وبمسترها و صاحبین کسب و کار بتوانند خود مجری پروژه سئو باشند و آن را به نحو احسن در کسب و کار خود پیش ببرند.

تولید تمام مقالات، ویدیوها، صوت ها (پادکست)، کتابچه ها و و و در وبفاپلاس در راستای همین هدف است.

درباره وبفاپلاس بیشتر بدانید

خدمات وبفاپلاس

خدمات سئو سایت با وبفاپلاس

مقالات آموزشی رایگان

  • مقالات ناب آموزشی سئو
  • ویدیوها و پادکست های هفتگی سئو
  • معرفی افزونه ها و ابزارهای مفید سئو
  • آموزش نکات ریز و ناگفته در سئو + تجربیات
  • تحلیل و بررسی آموزش های سئوکاران برتر ایران و جهان
  • بررسی مقالات منابع معتبر سئو

مشاوره سئو با وبفاپلاس

 

خدمات مشاوره سئو وبفاپلاس، شامل صفر تا صد اقدامات تخصصی سئو در سایت است. مشاوره ای که شما درخواست می کنید در سایت شما و به صورت نتیجه محور خواهد بود.

ما در وبفاپلاس در قالب مشاوره های سئو، قدم به قدم شما را راهنمایی می کنیم تا ابهام، مشکل و یا سوالی که در مورد سئو سایت خود دارید حل شود.

هدف این است که باهم مشکل را پیدا کنیم و راه حل مشکل را دریافت کنید.

مشاوره های سئو در دو نوع رایگان و تخصصی به شما عزیزان ارائه می شود.

سوالات متداول :

هدف وبفاپلاس چیست؟

وبفاپلاس هم زخم خورده آموزش های تئوری و کلی گویی های است که در دوران تحصیل به خوردمان داده اند. بنابراین با تکیه بر تخصص و تجربه خودمان در سئو، مصمم شدیم که برخلاف آموزش های تئوری سئو که در سطح وب پر شده است، آموزش های عملی (ویدیویی و صوتی) کاربرپسند را در وبفاپلاس تولید کنیم که کاربران واقعا مطالب سئو را یاد گرفته و سریعا آنها را اجرا کنند. مسلما کسی بابت تئوری به شما دستمزد نمی دهد.

بیش از 80 درصد یادگیری سئو، به تجربه و تمرین و تکرار برمی گردد. آموزش هایی که به صورت نوشته یا ویدیو در سطح نت وجود دارد صرفا شروعی برای فرایند یادگیری سئو است ولی به تنهایی کافی نیست. ما در وبفاپلاس به شما کمک می کنیم که هم آموزش های مفید و لازم را دریافت کنید و هم سئو را به صورت عملی هم فرابگیرید.

خدمات سئو وبفاپلاس براساس تجربه است. چیزی نیست که با شما کاربر عزیز درمیان گذاشته شود و قبل از آن تجربه نشده باشد. چه در قالب آموزش و چه در قالب مشاوره.

درآمد وبفاپلاس از پروژه های سئو است. سایت و مطالبش صرفا دریچه ای برای جذب کاربر و مشتری است. بنابراین طبق تجربه های مارکتینگی که داریم سعی می کنیم نهایت تلاش برای افزایش کیفیت سایت مان را داشته باشیم تا از آن طرف بتوانیم اعتماد و رضایت شما را نسبت به کیفیت کار وبفاپلاس جلب کنیم.