مشاوره سئو

هر آنچه از خدمات مشاوره سئو وبفاپلاس باید بدانید

مشاوره سئو وبفاپلاس

مشاوره سئو چیست؟ سئو نیاز به مشورت هم دارد؟

خیلی از افراد و صاحبین کسب و کار که اقدام به تاسیس سایت خود می کنند، هیچ ایده ای از سئو ندارند. نمی دانند سئو چیست و چطور کار می کند و حتی سوال می کنند “چرا باید به سمت سئو برویم!” 

داشتن سایت در این دنیای رقابت امروزی صرفا یک محیط ظاهری پر از دکمه و تصویر نیست. داشتن سایت برای دیده شدن محصولات و خدمات در بین رقبای سرسخت است. برای همین هم خیلی از کسب و کارهای آنلاین به سمت سئو (SEO) حرکت می کنند.

سئو به خودی خود یک تخصص است که شامل دوره ها و مدارک مربوطه می شود و مانند سایر علوم کامپیوتری، فرایند یادگیری خودش را دارد.

یکی از خدمات مهمی که وبفاپلاس در اختیار کسب و کارها، وبمسترها و حتی سایر سئوکارها قرار می دهد، مشاوره سئو است. 

مشاوره سئو به این افراد کمک می کند تا سایت و اهداف سایت شان را بهتر بشناسند، دید خوبی به رقبای خود داشته باشند و با یک استراتژی منظم و قدم به قدم به اهداف کسب و کار خود نزدیک تر شوند.

چرا مشاوره سئو لازم است

چرا به مشاوره سئو نیاز داریم؟

مشاوره سئو اگر همراه با دلسوزی و تعهد باشد، چندین هدف را دنبال می کند :

 •     * اولین و مهم ترین هدف این است که صاحب کسب و کار یا وبمستر سایت، با کلمات و عبارات درآمدزا و یا پرترافیکی که مردم به دنبال آن هستند و در گوگل سرچ می کنند، آشنا می شود. این کلمات که به نام “کلمات کلیدی” آنها را می شناسیم، عباراتی هستند که اگر در آنها در نتایج صفحه اول گوگل باشید، درآمد شما را چندین برابر می کند.
 •     * استراتژی سئو سایت که وبفاپلاس آنرا “آینده سایت” می نامد، با مشاوره سئو واضح و مشخص می شود. اینکه قرار است چه روندی در تولیدمحتوا، در فعالیت روزانه و حتی اعتبار سایت انجام بگیرد، از جمله کارهایی است که با مشاوره به آن پرداخته می شود.
 •     * با یک مشاوره سئو اصولی و تمیز، علاوه بر اینکه به سایت خود توجه می کنید، نیم نگاهی هم به رقبا خواهید داشت. این رقبا هستند که نتایج گوگل را از آن خود کرده اند. پس باید با نگاهی به آنها، سئو سایت را پیش ببرید تا در نهایت بتوانید در تک تک رتبه ها آنها را از پیش روی خود بردارید.
 •     * مشکلات و هرآنچه که باعث می شود تا سئو سایت شما لطمه ببیند و یا رتبه دلخواه را کسب نکنید، در جلسات مشاوره سئو وبفاپلاس بررسی شده و راهکار لازم برای آن ارائه می شود.

در نتیجه می توان گفت شما پس از جلسه مشاوره سئو دید خوبی در مورد موارد زیر خواهید داشت :

 •   * کلمات کلیدی و اصلی کسب و کار خود را می شناسید
 •   * یک تقویم محتوایی و استراتژی منظم سئو برای سایت خود خواهید داشت
 •   * آشنایی خوبی در مورد سرچ کنسول سایت خود پیدا می کنید تا بتوانید آنرا تحلیل کنید
 •   * رقبای خود را می شناسید
 •   * راهکارهای لازم برای افزایش اعتبار سایت خود را پیدا خواهید کرد
 •   * سمت و سوی محتوایی سایت را خواهید شناخت
 •   * بودجه و هزینه پرسنل و اجرایی سئو سایت به دستتان خواهد آمد
 •   * مشکلات سئو و راهکارهای حل آنها را بدست خواهید آورد

توجه : البته تمامی این موارد بستگی به نوع جلسه مشاوره و درخواست صاحب سایت یا کسب و کار دارد.

مشاوره سئو به درد چه کسانی می خورد؟

مشاوره سئو برای تمام افرادی است که سایت دارند و می خواهند با سئو و با جذب ترافیک از موتورهای جستجو (مثل گوگل) درآمد یا بازدید سایت خود را افزایش دهند.

چه کسی نمی خواهد در این دنیای پر رقابت امروزی دیده شود؟

پس در همین اول باید گفت که برای تمام افراد صاحب سایت لازم و ضروری است.

در اینجا مشخصا به این افراد می پردازیم :

 1. 1) صاحبین کسب و کارهای خانگی
 2. 2) صاحبین شرکت ها و استارتاپ ها
 3. 3) صاحبین کارگاه ها و کارخانه ها
 4. 4) مغازه دارها و فروشگاه دارها
 5. 5) اشخاص (رزومه، مدیران، بازیگر، خواننده، ورزشکار و …)
 6. 6) خبرگزاری ها و مجلات آنلاین
خدمات مشاوره سئو برای کسب و کارها، وبمسترها و ادمین سایت

انواع مشاوره سئو در وبفاپلاس

مشاوره رایگان سئو

یکی از خدمات فوق العاده ای که وبفاپلاس به آن افتخار می کند، مشاوره رایگان سئو است. در این نوع مشاوره، شما می توانید سوال، مشکل و یا هرآنچه که از سئو سایت خود نمی دانید و برای شما مانع ایجاد کرده است بپرسید و راه حل آنرا دریافت کنید.  این نوع مشاوره با رزرو زمان قبلی و به مدت زمان محدود انجام می شود.

مشاوره تخصصی سئو

این نوع مشاوره به قول ما “دل و روده سایت شما را بیرون می آورد.” در مشاوره تخصصی سئو زمان بیشتری به آنالیز و تحلیل تخصصی سایت شما اختصاص پیدا می کند. در طی این مشاوره، هر آنچه که لازم است از سایت و سئو آن بدانید در اختیارتان قرار می گیرد. این مشاوره با رزور زمان قبلی و به مدت یک ساعت با شخص مدیریت سایت وبفاپلاس انجام می گیرد.

سوالات متداول:

 

چرا مشاوره سئو لازم است؟

اگر می خواهید در نتایج گوگل رتبه سایت خود را بالاتر ببرید و به درآمد و جذب ترافیک بیشتر برسید، سئو حتما نیاز شماست. مشاوره سئو هم به شما کمک می کند تا با صرف هزینه کمتری و با دستان خودتان سئو سایت را انجام دهید.

 

با مشاوره سئو تمام مشکلات من حل می شود؟

الزاما اینطور نیست. ما در وبفاپلاس یا سعی می کنیم مشکلات سئو سایت شما را حل کنیم یا حداقل راهکار لازم را به شما ارائه می دهیم و نهایت تلاش خود را می کنیم تا سوالی از شما بی پاسخ نماند. تعهد به مشاوره اصولی، از جمله ویژگی های اخلاقی است که در وبفاپلاس رعایت می شود.

 

مشاوره سئو با چه کسی انجام می شود؟

مشاوره های رایگان و تخصصی تا پایان سال 1400 با شخص مدیریت وبفاپلاس انجام می گیرد. ایشان چندین سال در سئو مشغول فعالیت هستند و تجربه پروژه های کوچک و بزرگ زیادی دارند.

 

خدمات پشتیبانی سئو هم در وبفاپلاس انجام می گیرد؟

پشتیبانی سئو یک فرایند مشاوره دائمی است که در مشاوره های معمول سئو وبفاپلاس (رایگان و اختصاصی) طبقه بندی نمی شود. برای پشتیبانی مشاوره ای سئو از طریق صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال نمایید.